SERTİFİKALAR

Lloyd's Register

Lloyd's Register Group, deniz kara ve havadaki varlık ve sistemlerin güvenliğini artırmak ve denetlemek üzere çalışan bir kuruluştur. Edward Lloyd tarafında 17. yüzyılda Londra'da kurulmuştur.

Dökümhane Onayları

- Bakır Alaşım Dökümü

- Copperrange

ISO 9001:2008 Sertifikası


ISO 9001:2008 Sertifikası
Bakır alaşım dökümü için LR onayı
TUV NORD

TÜV NORD GRUBU, 70'den fazla ülkede ulusal ve uluslararası müşterilerine hizmet vermektedir. Uzman firma, Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika'da, dünya çapında talep görmektedir.

TüvNORD, kendi şirketleri ve temsilcilikleri tarafından tüm dünyanın gelecek pazarlarında temsil edilmektedir. TüvNORD'un geniş hizmet ağı, TüvNord'un bağlı ortaklıkları aracılığıyla ulusal ve uluslararası müşteriler için erişilebilir olmaktadır.

TüvNORD hizmetlerinin kalitesi, şirketlerin daha güvenli ve yerel ve uluslararası standartlara uygun olarak daha verimli bir şekilde gelişmelerine ve üretmelerine olanak vermektedir.


TUV NORD PED 97/23/EC
TUV NORD AD 2000-Merkblatt W0
RINA

RINA S.P.A., 1862 yılında Genova'da kurulan Registro Italianı Navale'nin operasyonel firmasıdır. Kuruluş yılı dolayısıyla dünyanın en köklü sınıflandırma kuruluşlarından biridir. RİNA S. P. A. ve iştiraki olan şirketler, özellikle gemi sınıflandırma, belgelendirme ve gelişmiş hizmetler alanlarında faaliyet göstermektedir.

Döküm Onayları

- Bakır alaşım dökümü


Bakır alaşım dökümü için RINA onayı